رئیس کنگره: دکتر کیوان پاک‌شیر

دبیر علمی کنگره: 
دکتر کامیار زمردیان

دبیر اجرایی کنگره:  
دکتر حسین خدادادی


طراحی و مدیریت سایت:
جواد جاویدنیا

| اطلاع رسانی > تابلوی اعلانات >
.: تابلوی اعلانات

اطلاعیه ویژه : عموم ، شرکت های عضو و ...
 به نام خداوند جان و خرد     کز این برتر اندیشه بر نگذرد
با سلام و ادای احترام
 مفتخریم که میزبان و پذیرای محققین، اساتید ودانشجویان و جویندگان علم از سراسر ایران و جهان در دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره کشوری قارچ شناسی پزشکی ایران در شیراز، سومین حرم اهل بیت و شهر فرهنگ باستانی ایران زمین هستیم.

امیدواریم با حضور شما اساتید  و محققین گرامی و همراهی اساتید برجسته جهانی،  بستر مناسبی جهت تبادل اطلاعات علمی، تجارب و آخرین دستاوردهای روز علم قارچ شناسی فراهم گردد تا بتوان در راستای ارتقاء سطح علم قارچ شناسی و حل مشکلات بهداشتی درمانی کشورعزیزمان قدمهای موثری برداریم.

بدینوسیله از همه محققین کشور دعوت می شود تا با حضور خود در هر چه بهتر برگزار شدن  این کنگره و بالا بردن سطح علمی آن  با ما سهیم باشید.


                            دکتر کیوان پاک شیر

رئیس دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسي پزشکی ايران: از آزمایشگاه تا بالین


اطلاعیه ویژه : عموم ، شرکت های عضو و ...
دبیرخانه کنگره از پذیرش مقالات مروری (Review Article) معذور می باشد.


اطلاعیه ویژه : عموم ، شرکت های عضو و ...

با سلام و احترام 

شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو در جهان، همواره با حضور در رویدادهای اجتماعی و علمی، ضمن حمایت از پژوهش در جامعۀ دانشگاهی،  با معرفی خود به‌عنوان سازمانی حامی و با ایجاد حس اعتماد در مخاطبان و شرکت‌کنندگان کنگره، می‌توانند به سودآوری پایدار و درازمدت دست یابند. ازسوی دیگر، برگزاری گردهمایی‌های تخصصی با کیفیت مطلوب و مدنظر جامعۀ علوم پزشکی کشور، معمولاً هزینه‌های هنگفتی به‌ همراه داشته و نیاز به حمایت شرکت های معتبر دارد.

دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسی پزشکی ایران: از آزمایشگاه تا بالین با حضور صدها نفر از محققین داخلی و خارجی در زمینه های علوم پایه و بالینی پزشکی فرصت مناسبی است تا شرکت های معتبر با حضور و ارایه پتانسیلهای خود به شرکت کنندگان کنگره، بازارهای جدیدی را نیز برای خود فراهم آورند. از این رو کمیته بخش اسپانسری و نمایشگاهی کنگره حاضر از مشارکت نهادها و ارگان های عمومی، موسسات پژوهشی و فناوری، شرکت ها و موسسات خصوصی، شرکت‌های تولیدی و صنایع محترم کشور استقبال نموده و از آنها دعوت مي‌نمايد تا با انتخاب نوع خدمات و تماس با این دبيرخانه، ما را در برگزاري هر چه با شکوه تر این رویداد مهم بین المللی ياري نمایند.

  دکتر حسین خدادادی

        دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسی پزشکی ایران: از آزمایشگاه تا بالین
                                                          شماره تماس07132304982:


  
اطلاعیه ویژه : عموم ، شرکت های عضو و ...

انجمن علمي قارچ شناسي پزشکي ايران از کليه همکاران، اساتيد و دانشجويان عزيز قارچ شناسي پزشکي سراسر کشور جهت عضويت در انجمن جهت ساماندهي و تبادل آخرين اطلاعات علمي و پژوهشي دعوت به عمل مي آورد. قبل از ثبت نام خواهشمند است بطور دقيق نکات اشاره شده مربوط به شرايط عضويت يکساله را مطالعه نموده و اطلاعات مورد نياز فرم ثبت نام را تکميل نماييد.

انواع عضويت در انجمن:

  • عضويت پيوسته: هيات موسس انجمن وکليه افرادي که حداقل داراي درجه کارشناسي ارشد و بالاتر در رشته هاي قارچ شناسي پزشکي يا رشته هاي مرتبط باشند.
  • عضويت وابسته: کليه کساني که داراي درجه کارشناسي در يکي از رشته هاي قارچ شناسي، ميکروبيولوژي، انگل شناسي، علوم آزمايشگاهي و کليه افرادي که داراي رشته هاي آزمايشگاهي مشابه باشند.
  • عضويت افتخاري: شخصيت هاي ايراني و خارجي که مقام علمي، فرهنگي واجتماعي آنان حائز اهميت خاص بوده و در پيشبرد اهداف انجمن کمک هاي موثر و ارزنده اي  خواهند نمود.

عضویت در انجمن بصورت سالانه و با هزینه عضویت در هر سال بصورت زیر می باشد:


هزينه عضويت:

  • دانشجو مقطع کارشناسی ارشد 350000 ريال
  • دانشجو مقطع دکتری تخصصی 500000 ريال
  • اعضا هیئت علمی ( دارای حکم هیئت علمی بصورت مربی، استادیار، دانشیار، استاد) 850000 ریال
  • کارشناسان غیر هیئت علمی ( دارای رتبه کارشناسان ارشد و دکتري حرفه اي) 400000 ريال
  • دکتري تخصصي غیر هیئت علمی : 600000 ريال
  • پزشکان متخصص غیر هیئت علمی 600000 ریال
  • پزشکان متخصص  هیئت علمی 850000 ریال
حق عضويت خود را بصورت يک ساله به شماره حساب 2238100112986811 بنام انجمن قارچ شناسي پزشکي پویندگان ویستا پژوه نزد بانک پاسارگاد و يا از طريق شماره کارت عابر بانک 5022291900020858 واريز نماييد.


اطلاعیه ویژه : عموم ، شرکت های عضو و .
خواهشمند است دوستانی که هزینه ثبت نام کنگره را پرداخت نموده اند، حتما در سایت بخش" ارسال فیش " تصویر فیش بانکی واریزی خود را بار گذاری نمایند.
"در صورت عدم دسترسی به اسکنر، تصویر فیش را توسط دوربین دیجیتال یا موبایل گرفته و ارسال نمایید."
در صورت تایید فیش واریزی توسط مسئول همایش دیگر نیازی به به همراه داشتن اصل فیش بانکی واریزی در روز کنگره نمی باشد.

صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر