رئیس کنگره: دکتر کیوان پاک‌شیر

دبیر علمی کنگره: 
دکتر کامیار زمردیان

دبیر اجرایی کنگره:  
دکتر حسین خدادادی


طراحی و مدیریت سایت:
جواد جاویدنیا

صفحه اصلی > نتایج داوری خلاصه مقالات پذیرفته شده
.: نتایج داوری خلاصه مقالات پذیرفته شده

نتایج داوری خلاصه مقالات پذیرفته شده دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسي پزشکی ايران: از آزمایشگاه تا بالین

ضمن تشکر و قدردانی از تمام اساتید، محققین و  دانشجویان محترمی که خلاصه مقالات خود را به " دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره قارچ شناسي پزشکی ايران: از آزمایشگاه تا بالین" ارسال نموده اند؛

 نتایج داوری خلاصه مقالات ارسالی به صورت ذیل در دو بخش سخنرانی و پوستر اعلام می گردد.
لطفا قبل از مشاهده نتایج داوری، توضیحات مهم زیر را مطالعه نمایید:


                    

توضیحات مهم:

·         صدور هر نوع گواهی (اعم از داوری،گواهی شرکت و یا ارائه خلاصه مقاله) پس از پایان زمان برگزاری همایش و صرفا در مکان کنگره ارایه خواهد شد.

·         گواهی های مربوطه، منحصرا برای افرادی صادر خواهد شد، که در همایش حضور داشته اند.

چاپ خلاصه مقالات دربرنامه و همچنین کتابچه خلاصه مقالات کنگره مشروط به ثبت نام نهایی (پرداخت وجه ثبت نام) می باشد. درغیر این صورت کنگره از چاپ خلاصه مقاله و یا صدور هر نوع گواهی برای آن دسته از شرکت کنندگانی که ثبت نام نهایی انجام نداده اند معذور خواهد بود.  بدیهی است شرکت در کنگره و ارایه کلیه تسهیلات آن نیزمشروط به ثبت نام نهایی می باشد. 

·         برای پذیرش نهایی مقاله ضروری است مرحله‌ی زیر انجام شود:

تکمیل ثبت‌نام و پرداخت هزینه‌

در کنترل پنل کاربری خود وارد بخش «خدمات» شوید و نوع ثبت‌نام خود را انتخاب کرده و گزینه‌ی «ثبت خدمات» را بزنید. سپس به منوی « ارسال فیش» بروید و اطلاعات فیش واریزی را وارد کرده و گزینهی « ثبت فیش» را کلیک نمایید.

 شایان ذکر است نسبت به ثبت‌نام نهایی اقدام فرمائید. در غیر اینصورت خلاصه مقاله شما رد خواهد شد و دبیرخانه کنگره هیچ تعهدی نسبت به ثبت مقاله این افراد در دفترچه خلاصه مقالات کنگره و یا ارایه گواهی خلاصه مقاله نخواهد داشت.